UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

TOP 5 ROZŚWIETLAJĄCYCH ZABIEGÓW NA TWARZ

15 grudnia 2020 roku

Oto 5 najlepszych zabiegów do twarzy, które powinnaś wypróbować jeśli twoja skóra jest zmęczona, wymaga rozświetlenia i dodania blasku.

LITE PEEL REFRESH

Delikatny peeling bez kłopotliwego, nieestetycznego złuszczania się skóry i podrażnienia. Sprawia, że skóra wygląda promiennie i świeżo. Peeling zmniejsza pory, niweluje stany zapalne. Doskonały zabieg dla skór z trądzikiem, matowych, ziemistych.

Cena:  190zł ( w pakiecie Face&Body 150zł )
Czas trwania: 45 min

ENDERMOLIFT LPG

Naturalny i relaksujący zabieg odmładzający,  polegający na przywróceniu naturalnej sprężystości i blasku skóry oraz likwidacji drobnych zmarszczek. Od razu odczuwane jest wyraźne napięcie skóry, widać poprawę konturów twarzy i spłycenie zmarszczek. Zabieg działa nie tylko na poziomie naskórka czy skóry właściwej, ale również w obrębie tkanki podskórnej podnosząc jędrność skóry o 70%.
 
Cena: 200zł ( w pakiecie Face&Body 150zł )
Czas trwania: 45 min
 

PEELING KWASEM FERULOWIM Z WITAMINĄ C

To zabieg idealny dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na widoczne złuszczanie skóry. Łączy właściwości antyoksydacyjne kwasu ferulowego z witaminą C, co daje natychmiastowy efekt wygładzenia, rozświetlenia i dokonałego nawilżenia skóry. Skóra  jest wyraźnie młodsza i pełna blasku.
 
Cena: 200zł (w pakiecie Face&Body 160zł )
Czas trwania: 45 min  

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia to krótki zabieg, wpływający na  krążenie, dotlenienie i odżywanie tkanek, przez co skóra wygląda pięknie i młodo. Zabieg poprawia napięcie i koloryt skóry,  doskonale uelastycznia skórę na powiekach i szyi, rozjaśnia cienie pod oczami. Karboksyterapia polega na podskórnym podaniu dwutlenku węgla , co silnie rozszerza naczynia , pobudza krążenie, produkcję kolagenu i elastyny.
 
Cena: 199zł ( w pakiecie Face&Body 150zł )
Czas trwania: 30 min

 

OKSYBRAZJA Z INFUZJĄ TLENOWĄ
Efekt metody oksybrazji jest błyskawiczny i widoczny już po pierwszym zabiegu. Cera po zabiegu jest gładka i promienna. Infuzja przywraca skórze zdrowy, młody wygląd oraz jednolity koloryt. Zabieg można wykonać zarówno na twarzy jak i na szyi, dekolcie czy dłoniach.
 
Cena: 220 zł ( w pakiecie Face&Body  190zł )
Czas trwania zabiegu: 60 min