UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Przebarwienia pozapalne - nie zakrywaj, pozbądź się!

13 stycznia 2022 roku

W naszej pracy coraz częściej spotykamy się z problemami przebarwień pozapalnych i posłonecznych. Niestety, większość takich zmian nie znika samoistnie. Na szczęście istnieje szereg metod, pozwalających skutecznie i efektywnie usunąć przebarwienia

Pierwszą metodą leczenia przebarwień, którą polecamy naszym klientkom i klientom w My Body Clinic jest peeling z retinolem. Retinol ma działanie silnie złuszczające oraz przeciwstarzeniowe. 

3-Retises CT Yellow Peel

To pierwszy zabieg w My Body Clinic, który rozpoczyna się w gabinecie, a kończy w domu. W pierwszym etapie nakładana jest aktywna substancja o 10% stężeniu witaminy C i 5 % niacynamidzie. Następnie nakładamy krem z retinolem, który (UWAGA!) jest samodzielnie przez Ciebie zmywany w domu po upływie 8 h.

Jesteście ciekawi efektu? Poniżej zdjęcie obrazujące skórę klientki przed pierwszym zabiegiem...

oraz po zakończonej serii zabiegów:

Zanim doszło do takiego efektu ,skóra łuszczyła się w 3,7 i 10 dniu po zabiegu. W efekcie końcowym uzyskujemy :

  • rozjaśnienie przebarwień

  • zregenerowaną skórę

  • zwiększone nawilżenie skóry

Skóra klientki stała się delikatniejsza w dotyku, mocniej nawilżona, a dzięki odpowiedniej pielęgnacji domowej jesteśmy w stanie utrzymać ten efekt na długi czas.

Fotoprotekcja

Jest jedna ważna rzecz o której należy pamiętać - fotoprotekcja. Pamiętając o niej przez cały rok, możemy być pewni, że przebarwienia do Was nie wrócą!

Jeden produkt, a tyle korzyści!  Nie bójcie się złuszczania – teraz jest na to idealny czas!