UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Laserowe ujędrnianie skóry -zabieg ResurFX

W My Body Clinic w Krakowie ujędrnianie skóry wykonujemy urządzeniem ResurFX, nieablacyjnym laserem frakcyjnym renomowanej firmy Lumenis. 

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego ujędrniają skórę, poprawiają jej kondycję i gęstość. Dzieje się to dzięki tworzeniu kontrolowanej ilości mikrouszkodzeń na skórze o ściśle określonej głębokości i precyzyjnym rozmieszczeniu. Skóra regenerując się, jest stymulowana do produkcji elastyny i kolagenu.

Dla kogo

Osoby ze zwiotczałą skórą, rozciągniętą, z rozstępami, widocznymi zmarszczkami i bruzdami.

Częstotliwość

Resurfacing można wykonać jednorazowo, zwłaszcza przy utracie jędrności. Głębokie zmiany wymagają 4-6 powtórzeń w odstępach co 4-5 tygodni.

miejsca, które można poddawać zabiegowi

Laserowe ujędrnianie skóry można wykonywać na powierzchni całego ciała, jednak najczęściej stosuje się go na twarz, szyję i dekolt.

Rezultaty

  • widoczne odmłodzenie skóry
  • poprawa kondycji skóry, jej gęstości i jędrności
  • wyrównanie kolorytu skóry

Przebieg zabiegu

Zabieg ujędrniający laserem frakcyjnym ResurFX zaczyna się od znieczulenia skóry kremem. Po około godzinie oczyszcza się skórę i osusza oraz przystępuje do wykonania zabiegu - poddaje się ją działaniu promieniowania laserowego. Tuż po zabiegu odczuwa się ciepło i lekkie pieczenie. Niedogodności te ustępują po kilku godzinach. Do trzech dni od zabiegu skóra w miejscu leczenia jest zaczerwieniona i może być opuchnięta. Złuszczanie i gojenie się skóry trwa kilka dni. Pełen efekt zabiegu można zaobserwować po 3 miesiącach.

Oferta zabiegowa