UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie jest zabiegiem poprawiającym zewnętrzny wygląd cery. To idealna terapia usuwająca pierwsze oznaki starzenia się skóry. Za jednym zamachem redukuje drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, a także rozszerzone naczynka i rumień. Fotoodmładzanie to bezinwazyjna metoda i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Fotoodmładzanie wykonujemy w My Body Clinic urządzeniem IPL czwartej generacji. Znajduje się ono na platformie M22 renomowanego amerykańskiego producenta, firmy Lumenis.

Dla kogo

Dla osób po 25 roku życia z pierwszymi oznakami starzenia skóry takimi jak drobne zmarszczki, utrata jędrności, przebarwienia, widoczne rozszerzone pory, poszerzone naczynka.

Częstotliwość

Dla zapewnienia najskuteczniejszej odnowy skóry zalecane są od 3 do 5 zabiegów co 4-6 tygodnie.

Rezultaty

  • bardziej elastyczna, napięta i gładka skóra
  • likwidacja zmian naczyniowych tzw. pajączki, naczyniaki,
  • redukcja zmian potrądzikowych
  • ujednolicenie kolorytu skóry

 

Przebieg zabiegu

Po oczyszczeniu twarzy, założeniu okularów ochronnych i nałożeniu żelu USG kosmetolog wykonuje zabieg przykładając do powierzchni twarzy kryształ głowicy. Podczas zabiegu pacjentowi może towarzyszyć punktowe uczucie ciepła oraz ukłucia. Zabieg fotoodmładzania trwa od kilku do kilkunastu minut. Po naświetleniu całej powierzchni zabiegowej i oczyszczeniu twarzy z żelu USG, pacjent może chłodzić skórę żelem chłodzącym w razie potrzeby. Następnie nakładany jest krem pielęgnacyjny.

Oferta zabiegowa