UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Karboksyterapia

Zabiegi karboksyterapii wskazane są dla osób, u których nagromadzenie tkanki tłuszczowej występuje nierównomiernie w obrębie: podbródka, boczków, kolan, ud, pośladków, ramion czy brzucha. Karboksyterapia skutecznie redukuje komórki tłuszczowe, ponieważ cała terapia skoncentrowana jest bezpośrednio na problematycznym obszarze, gdzie zdeponowany jest nadmiar tkanki tłuszczowej.

Karboksyterapię charakteryzuje udowodnione klinicznie działanie w redukcji cellulitu na poziomie 89%. Zastosowanie karboksyterapii pozwala osiągnąć spektakularne efekty we wszystkich stadiach zaawansowania cellulitu.

Dla kogo

Tkanka tłuszczowa: Dla osób borykających się z miejscowym otłuszczeniem na podbródku, brzuchu, boczkach, udach, ramionach, pośladkach.

Cellulit: Dla osób we wszystkich stadiach zaawansowania cellulitu.

Częstotliwość

Tkanka tłuszczowa: Zaleca się od 10-15 powtórzeń zabiegu w to samo miejsce 2-3 razy w tygodniu, z jednodniowym odstępem pomiędzy zabiegami.

Cellulit: Seria składa się średnio z 6-10 zabiegów, wykonywanych 1-2 razy w tygodniu.

Rezultaty

Tkanka tłuszczowa: Zanika stopniowo z każdym zabiegiem, ostateczne rezultaty możemy obserwować 4 tygodnie po ostatnim zabiegu.

Cellulit: Zauważalne efekty wygładzenia skóry widoczne są już nawet po trzecim zabiegu, a ostateczne efekty możemy obserwować 4 tygodnie po ostatnim zabiegu.

Oferta zabiegowa