UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 501 058 002
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Bony podarunkowe

Proste w dawaniu, kochane w otrzymywaniu

Nasze bony podarunkowe to prezenty na określoną kwotę lub usługę do wykorzystania w My Body Clinic  Krakowie. Ważne są od 3 do 12 miesięcy od daty zakupu (w zależności od kwoty lub rodzaju wybranej usługi). Oferujemy następujące vouchery:

Karta podarunkowa na określoną kwotę

Jeśli nie wiesz jaką usługę podarować, ten bon jest idealny, ponieważ pozostawia kwestię wyboru prezentu osobie obdarowanej. Kwota, którą chcesz przeznaczyć na ten prezent jest dowolna. Kwotowy bon podarunkowy to gwarancja dobrego wyboru, a osoba obdarowana może wykorzystać go w wybranym przez siebie terminie.

Karta podarunkowa na wybraną usługę

Może to być bon podarunkowy na jedną, kilka lub pakiet usług np. na depilację laserową lub każdą inną usługę dostępną w ofercie My Body Clinic.

Każdy bon podarunkowy można nabyć w następujący sposób:

  1. Osobiście w My Body Clinic. Bon upominkowy zostaje przekazany od razu nabywcy.
  2. W formie elektronicznej. Po dokonaniu płatności w formie przelewu bon zostaje wysłany poprzez email do nabywcy lub osoby obdarowanej.
  3. Drogą pocztową. Po dokonaniu płatności w formie przelewu, karta podarunkowa zostaje wysłana (zabezpieczona dodatkową kopertą) pocztą listem poleconym priorytetowym na adres nabywcy lub osoby obdarowanej. Przesyłka jest bezpłatna.

Kilka informacji o naszych voucherach upominkowych:

Osoba obdarowana ma możliwość wymiany usługi widniejącej na bonie, na inną. W przypadku wyboru usługi o niższej wartości, różnica pozostaje do wykorzystania na kolejnej wizycie. Gdy usługa wybrana do zamiany jest droższa od tej widniejącej na karcie podarunkowej, klient ma możliwość skorzystania z niej pod warunkiem dopłaty różnicy w cenie.

Termin ważności bonu podarunkowego może zostać wydłużony w przypadku zakupu pakietu usług wykonywanych cyklicznie, w określonych odstępach czasu. W takim przypadku data ważności jest ustalana indywidualnie.

Chcesz podarować komuś bon?

Skontaktuj się z nami

 

Regulamin korzystania z kart podarunkowych