UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Usuwanie blizn i rozstępów

Gładka, pozbawiona blizn, rozstępów i innych niedoskonałości skóra to marzenie każdego z nas. Niestety walka z trądzikiem, ciąża, przebyte choroby czy operacje sprawiają, że na skórze pojawiają się różnego rodzaju zmiany, które skutecznie obniżają pewność siebie.

Jednym z najskuteczniejszych narządzi na świecie do usuwania blizn i rozstępów jest laser frakcyjny. W swojej ofercie My Body Clinic posiada również szereg innych efektywnych metod walki z bliznami i rozstępami.

Dowiedz się więcej o metodach usuwania blizn oraz rozstępów. Zapraszamy!

Usuwanie rozstępów i blizn za pomocą lasera

Rozstępy pojawiające się na ciele i blizny różnego pochodzenia potrafią wpędzić nas w złe samopoczucie. Na szczęście z pomocą przychodzi laseroterapia. Zabiegi wykonywane certyfikowanymi urządzeniami skutecznie i bezpiecznie zmniejszają ich widoczność lub prawie całkowicie je usuwają. Zabiegi te nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji, a do uzyskania efektu wystarczy zaledwie kilka sesji.

Zabieg karboksyterapii na blizny i roztępy

Ukrywanie rozstępów i blizn pod ubraniami nie sprawi, że one kiedykolwiek znikną. W walce z nimi skuteczna jest karboksyterapia. Zabiegi z wykorzystaniem medycznego dwutlenku węgla powodują napływ substancji odżywczych i tlenu w miejsce zmienione chorobowo. Zabiegi karboksyterapii poprawiają ukrwienie skóry, powoduje to lepszą pigmentację skóry i zmniejszenie widoczności rozstępów. Największą zaletą zabiegu jest to, że równie skutecznie usuwa świeże rozstępy jak i te w fazie zanikowej. Tworzenie się nowych włókien kolagenowych po zabiegu powoduje przebudowę blizny lub rozstępu, a pełen proces regeneracji skóry trwa nawet kilka miesięcy po wykonaniu zabiegu.

Mezoterapia mikroigłowa SkinPen

Mezoterapia mikroigłowa polega na wykonywaniu systemu mikronakłuć blizny lub rozstępu. Zabieg pobudza produkcję fibroblastów i czynników wzrostu w skórze, co prowadzi do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg polepsza mikrokrążenie i dotlenienie tkanek, dzięki czemu zwiększa się napięcie skóry, blizny potrądzikowe ulegają spłyceniu, zmniejsza się widoczność rozstępów.