UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 501 058 002
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Endermologia Cellu M6 Alliance firmy LPG

Nowy patent Endermologie® Cellu M6 Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu.

Endermologia Alliance Kraków

Endermologie® Alliance oddziałuje NA TWOJE CIAŁO w trzech wymiarach JEDNOCZEŚNIE:

  • Redukuje miejscowo zlokalizowanąi oporną tkankę tłuszczową
  • Wygładza cellulit
  • Ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

Po 30 latach badań, francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent Endermologie® Cellu M6 Alliance, który służy do naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu, ujędrnienie skóry - skracając jednocześnie czas zabiegu, oraz ilość powtórzeń zabiegu.

 JAKIE SĄ RÓŻNICE W TECHNOLOGII ENDERMOLOGII? STARA - NOWA ENDERMOLOGIA?

KIEDYŚ (1986-2016) opracowanie unikalnej technologii: 3 rodzaje ruchów rolek
DZIŚ NOWA ERA ENDERMOLOGIE® , rozwiązanie technologiczne oparte na nowym patencie 3w1 ( trzy działania w jednym ustawieniu). Nowatorska głowica w jednym czasie redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnia skórę

Zalety Endermologie Alliance® w stosunku do starszych urządzeń endermologii

TABLET, który pozwala w pełni kontrolować proces terapeutyczny, również pozwala na: wprowadzenie danych pacjenta, diagnozę tkanki w obszarze zabiegowym, odpowiednie ustawienie trybu leczenia.

SENSOR IDENTYFIKACJI SKÓRY pozwala dopasować zabieg do każdego rodzaju tkanki, który umożliwia chwytanie tkanek w zoptymalizowany pewny sposób. Posiada 3 ustawienia do trzech rodzajów tkanek: TKANKA WIOTKA, TKANKA GĘSTA i TKANKA WŁÓKNISTA

NOWY PATENT GŁOWICY ZABIEGOWEJ automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy różne ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe. 3 razy szybszy efekt w krótszym czasie zabiegu!

Endermologia Cellu M6 Alliance to zabieg w 100% bezbolesny - nie zostawia krwiaków, siniaków, nie rozciąga skóry.

Głowica do Endermologii Alliance - 80

Endermologia Kraków Alliance 80

Stosowana do zabiegu endermologii (masażu podciśnieniowego) większych obszarów, dopasowuje się do każdego rodzaju tkanki, optymalizuje intensywność terapii, wykorzystywana do endermologicznych zabiegów na ciało.

 

 

 

 

Głowica do Endermologii Alliance - 50

Endermologia Alliance Kraków 50

Stosowana do zabiegu endermologii (masażu podciśnieniem) mniejszych obszarów zabiegowych. Głowica dostosowuje się do każdego rodzaju skóry, jest precyzyjna, intensywnie stymuluje tkankę. Wykorzystywana jest zarówno do endermologicznych zabiegów jak i do terapeutycznych np. w przypadku zwłóknień, obrzęków, zapaleń.

 

 

Głowica do Endermologii Alliance - Ergolift

 

Endermologia Alliance Kraków - ergolift

Moduł do twarzy, dynamicznie stymuluje komórki skóry, dzięki współdziałaniu dwóch klapek na fałd skórny znajdujący się w komorze głowicy.