UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 501 058 002
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

IPL z technologią OPT

Usuwanie przebarwień to zabieg poprawiający zewnętrzny wygląd cery. To idealna terapia dla osób borykających się z przebarwieniami różnego pochodzenia. Zabieg nie jest inwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Usuwanie przebarwień wykonujemy w My Body Clinic urządzeniem IPL czwartej generacji. Znajduje się ono na platformie M22 renomowanego amerykańskiego producenta, firmy Lumenis.

Dla kogo

Dla osób w każdym wieku z przebarwieniami różnego pochodzenia na twarzy, dekolcie, rękach, przedramionach, plecach.

Częstotliwość

W zależności od rodzaju przebarwień, dla zapewnienia najlepszego efektu, zaleca się wykonanie od 2 do 5 zabiegów co 4 - 6 tygodnie.

Rezultaty

Ujednolicenie kolorytu skóry, rozjaśnienie przebarwień, piegów, plam posłonecznych.

Przebieg zabiegu

Po oczyszczeniu twarzy lub innej części ciała poddawanej zabiegowi, założeniu okularów ochronnych i nałożeniu żelu USG kosmetolog wykonuje zabieg przykładając do skóry kryształ głowicy. Podczas zabiegu pacjentowi może towarzyszyć punktowe uczucie ciepła oraz ukłucia. Zabieg usuwania przebarwień trwa od kilku do kilkunastu minut. Po naświetleniu całej powierzchni zabiegowej i oczyszczeniu miejsca zabiegowego z żelu USG, pacjent może chłodzić skórę żelem chłodzącym (w razie potrzeby). Następnie nakładany jest krem pielęgnacyjny.

Cennik

 

  CENA [ZŁ] ZA 1 ZABIEG CENA [ZŁ] ZA 1 ZABIEG W PAKIECIE FACE&BODY
TWARZ 600 600
SZYJA/DEKOLT 400 400
TWARZ+SZYJA+DEKOLT 1000 1000
CZOŁO 300 300
POLICZKI 350 350
DŁONIE 250 250
POJEDYNCZE PRZEBARWIENIE 2x2cm 300 280
INNY OBSZAR INDYWIDUALNA WYCENA* INDYWIDUALNA WYCENA*
* CENA UZALEŻNIONA OD WIELKOŚCI POWIERZCHNI PODDANEJ ZABIEGOWI