UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Laserowe odmładzanie skóry (zabieg ResurFX - resurfacing)

W My Body Clinic w Krakowie laserowe odmładzanie skóry wykonujemy urządzeniem ResurFx, nieablacyjnym laserem frakcyjnym renomowanej firmy Lumenis. Frakcjonowanie (resurfacing) jest najbardziej efektywną formą laserowego odmładzania skóry. Laser frakcyjny spłyca zmarszczki, uelastycznia skórę i wyrównuje jej koloryt. Jednocześnie zwęża pory i niweluje blizny potrądzikowe. Dzieje się to dzięki tworzeniu kontrolowanej ilości mikrouszkodzeń na skórze i ich precezyjnym rozmieszczeniu. Skóra regenerując się, jest stymulowana do produkcji elastyny i kolagenu.

Dla kogo

Osoby ze zwiotczałą skórą, widocznymi zmarszczkami i bruzdami.

Częstotliwość

Resurfacing można wykonać jednorazowo, zwłaszcza przy utracie jędrności. Głębokie zmiany wymagają 4-6 powtórzeń w odstępach co 4-5 tygodni.

Rezultaty

Widoczne odmłodzenie skóry, poprawa kondycji skóry, jej gęstości i jędrności, wyrównanie kolorytu skóry, spłycenie zmarszczek, blizn potrądzikowych.

Przebieg zabiegu

Resurfacing laserem frakcyjnym ResurFX zaczyna się od nałożenia na skórę substancji znieczulającej. Po kilkudziesięciu minutach oczyszcza się i osusza skórę, następnie można przystąpić do wykonania właściwego zabiegu. Głowica frakcyjna ResurFX jest przykładana do skóry i następuje poddanie jej działaniu promieni lasera. Następuje tworzenie ściśle uporządkowanej i kontrolowanej sieci mikrouszkodzeń, które zapoczątkowują procesy regeneracyjne w skórze.  Bezpośrednio po zabiegu odczuwa się ciepło i lekkie pieczenie, które mija w przeciągu kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Skóra w miejscu działania lasera frakcyjnego jest zaczerwieniona i opuchnięta. Uczucie to zazwyczaj mija po 3 dniach od zabiegu. Złuszczanie i gojenie się trwa kilka dni. Pełen efekt zabiegu można zaobserwować po 3 miesiącach.

Oferta zabiegowa