UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 501 058 002
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Laserowe odmładzanie skóry (zabieg ResurFX - resurfacing)

W My Body Clinic w Krakowie laserowe odmładzanie skóry wykonujemy urządzeniem ResurFx, nieablacyjnym laserem frakcyjnym renomowanej firmy Lumenis. Frakcjonowanie (resurfacing) jest najbardziej efektywną formą laserowego odmładzania skóry. Laser frakcyjny spłyca zmarszczki, uelastycznia skórę i wyrównuje jej koloryt. Jednocześnie zwęża pory i niweluje blizny potrądzikowe. Dzieje się to dzięki tworzeniu kontrolowanej ilości mikrouszkodzeń na skórze i ich precezyjnym rozmieszczeniu. Skóra regenerując się, jest stymulowana do produkcji elastyny i kolagenu.

Dla kogo

Osoby ze zwiotczałą skórą, widocznymi zmarszczkami i bruzdami.

Częstotliwość

Resurfacing można wykonać jednorazowo, zwłaszcza przy utracie jędrności. Głębokie zmiany wymagają 4-6 powtórzeń w odstępach co 4-5 tygodni.

Rezultaty

Widoczne odmłodzenie skóry, poprawa kondycji skóry, jej gęstości i jędrności, wyrównanie kolorytu skóry, spłycenie zmarszczek, blizn potrądzikowych.

Przebieg zabiegu

Resurfacing laserem frakcyjnym ResurFX zaczyna się od nałożenia na skórę substancji znieczulającej (w przypadku zabiegu na twarz). Po kilkudziesięciu minutach oczyszcza się i osusza skórę, następnie można przystąpić do wykonania właściwego zabiegu. Głowica frakcyjna ResurFX jest przykładana do skóry i następuje poddanie jej działaniu promieni lasera. Następuje tworzenie ściśle uporządkowanej i kontrolowanej sieci mikrouszkodzeń, które zapoczątkowują procesy regeneracyjne w skórze.  Bezpośrednio po zabiegu odczuwa się ciepło i lekkie pieczenie, które mija w przeciągu kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Skóra w miejscu działania lasera frakcyjnego jest zaczerwieniona i opuchnięta. Uczucie to zazwyczaj mija po 3 dniach od zabiegu. Złuszczanie i gojenie się trwa kilka dni. Pełen efekt zabiegu można zaobserwować po 3 miesiącach.

Cennik

MIEJSCE PODDANE ZABIEGOWI

CENA [ZŁ] ZA PIERWSZY ZABIEG

CENA [ZŁ] ZA 1 ZABIEG W PAKIECIE FACE&BODY

TWARZ* 900 900
SZYJA* 700 700
DEKOLT* 700 700
CZOŁO* 350 350
POLICZKI* 450 450
BRUZDY NOSOWO-WARGOWE 250 250
ZMARSZCZKI PALACZA 250 250
OKOLICE OCZU 250 250
LWIA ZMARSZCZKA 200 200
ZNIECZULENIE 50 50

* znieczulenie w cenie zabiegu