UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 501 058 002
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Zamykanie (usuwanie) naczynek

Rozszerzone i popękane naczynka to problem wielu kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Najczęściej występują na twarzy, w postaci rozszerzonych, czerwonych naczynek, które mogą zlewać się w rumień. Problem często dotyczy także kończyn dolnych.

W My Body Clinic zamykamy naczynka na twarzy, czerwone pajączki na nogach, a także głębiej położone i o większej średnicy fioletowe zmiany naczyniowe.

Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z zamykania naczynek w Krakowie!

Usuwanie naczynek na twarzy

Rozszerzone naczynka na twarzy, potocznie zwane pajączkami, występują niezależnie od płci i wieku. Pojawiają się na twarzy, szyi i dekolcie. Problem popękanych naczyń skutecznie likwidowany jest za pomocą intensywnego pulsującego światła (IPL). Energia wytwarzana przez urządzenie pochłaniana jest przez czerwony barwnik krwi, co powoduje zamknięcie naczynia i jego zanik. Zabiegi IPL nie uszkadzają skóry, dlatego nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Zamykanie naczynek na ciele

Coraz więcej osób ukrywa swoje nogi pod spodniami czy ciemnymi rajstopami. Nieestetyczne  fioletowe i czerwone naczynka każdego lata stawiają wiele kobiet przed dylematem – odkryć nogi czy nie.  Dzięki rozwojowi laseroterapii osoby decydujące się na zabiegi z wykorzystaniem lasera neodymowo-jagowego  skutecznie usuwają problem rozszerzonych naczyń na swoim ciele. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Terapia laserowa z aktywnymi końcówkami chłodzącymi  to nieinwazyjna, bezpieczna, a przede wszystkim skuteczna metoda walki z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi.