UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Blog

Depilacja laserowa bikini

26 listopada 2018 roku

Jeśli maszynka do golenia podrażnia Twoją skórę okolic intymnych, a depilacja woskiem jest bolesna i daje efekt tylko na 3 tygodnie, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Depilacja laserowa bikini pozwoli zapomnieć Ci o pracy z maszynką, a efektem gładkiej skóry będziesz cieszyć się o wiele dłużej!

Depilacja laserowa, czy na pewno laserowa?

15 listopada 2018 roku

Klienci gabinetów kosmetycznych często mylą depilację laserową z technologią IPL i równie często nie są wyprowadzani z błędu przez osoby wykonujące zabieg. Podstawową różnicą między tymi dwoma zabiegami jest to, że IPL nie jest laserem, a intensywnym źródłem światła!

Przed zabiegiem depilacji laserowej

24 kwietnia 2018 roku

Moda na stosowanie naturalnych produktów roślinnych na różne dolegliwości opanowała cały świat. Wszechobecna chemia w jedzeniu, zanieczyszczenie powietrza, słabe włosy, paznokcie, obniżona odporność motywują do szukania zdrowych dla naszego organizmu zamienników szkodliwych leków.

Rozstępy - jak je skutecznie leczyć?

3 kwietnia 2018 roku

Basen, siłownia czy słodkie lenistwo na plaży... Jakiekolwiek masz plany, nie pozwól, aby rozstępy stały im na przeszkodzie!

Mikronakłuwanie - laser frakcyjny ResurFX

31 października 2017 roku

Nowoczesne technologie naprawdę potrafią zdziałać cuda. Możemy dzięki nim poprawić kondycję skóry, zlikwidować przebarwienia, radzą sobie doskonale z bliznami i rozstępami. Czasami mogą stanowić alternatywę dla chirurgicznego liftingu.

Czy Twoje dłonie zdradzają ile masz lat?

27 października 2017 roku

Skóra dłoni przez całe nasze życie poddawana jest przewlekłemu dzia­łaniu promieni słonecznych, co prowadzi do po­grubienia naskórka. Skóra staje się szorstka, zmniejsza się jej elastyczność i jędrność. Wraz z upływem czasu skóra stopniowo ulega zanikowi.

Zimniej znaczy mniej! LipoCryo – modelowanie ciała zimnem.

4 kwietnia 2017 roku

Kriolipoliza to zabieg , który poprzez kontrolowaną ekspozycję na zimno powoduje redukcję nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. To nowa, selektywna, skuteczna i nieinwazyjna terapia do leczenia nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Depilacja laserowa w pytaniach i odpowiedziach (cz.3)

8 marca 2017 roku

Czy depilacji laserowej można poddawać wszystkie części ciała? Tak, z jednym wyjątkiem. Depilacji laserowej nie można wykonywać na brwiach. Część kostna w okolicy oka i powieka (pomimo okularów ochronnych) nie zabezpieczają go przed promieniami lasera - oko może zostać uszkodzone.

Rumień się tylko, gdy usłyszysz komplement!

3 marca 2017 roku

Mróz, wysokie temperatury, ważne spotkanie biznesowe czy wypicie kieliszka wina sprawiają, że Twoja twarz staje się czerwona, a Ty czujesz się niekomfortowo? Nasi specjaliści pomogą Ci pozbyć się tej dolegliwości i znów z radością będziesz spoglądać w lustro.

Strona 1 z 2 > >>