UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Laserowe usuwanie blizn i rozstępów (zabieg ResurFX)

W My Body Clinic w Krakowie laserowe usuwanie blizn i rozstępów skóry wykonujemy urządzeniem ResurFx, nieablacyjnym laserem frakcyjnym renomowanej firmy Lumenis. Frakcjonowanie jest najbardziej efektywną formą laserowego usuwania wszelkiego rodzaju blizn (pooperacyjnych, potrądzikowych) czy rozstępów. Wiązka lasera skupia się tylko na zmienionym chorobowo fragmencie skóry. Tworzy na niej kontrolowaną ilość mikrouszkodzeń przy jednoczesnym ich precyzyjnym rozmieszczeniu. Odpowiedzią organizmu jest wzmożona regeneracja skóry.

Wskazania

Blizny pooperacyjne, pourazowe, potrądzikowe
Rozstępy świeże, rozstępy stare

Częstotliwość

Zazwyczaj cykl zabiegowy obejmuje od 3 do 6 zabiegów. Najczęściej wykonuje się jeden zabieg w miesiącu. W zależności od rozległości i umiejscowienia zmiany kosmetolog, w porozumieniu z pacjentem, może zadecydować o zwiększeniu odstępów czasu pomiędzy zabiegami. Zabieg trwa 15-45 minut, w zależności od rozmiaru obszaru poddawanego zabiegowi. 

Rezultaty

Większość pacjentów zauważa różnice już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Rozstępy stają się mniej widoczne i płytsze. Po serii zabiegów redukcja wynosi około 50%-80%. Niemożliwe jest usunięcie rozstępów całkowicie. Optymalny efekt osiąga się zwykle po 2–3 miesiącach, a stopniowa poprawa wygładzenia skóry trwa na przestrzeni roku po przeprowadzeniu serii zabiegów. 

Przebieg zabiegu

Zabieg usuwania rozstępów i blizn laserem frakcyjnym ResurFX zaczyna się od nałożenia na skórę kremu znieczulającego. Po ok. 40 minutach przystępuje się do wykonania właściwego zabiegu. Oczyszczoną skórę poddaje się działaniu promieniowania laserowego. Bezpośrednio po zabiegu możliwe jest odczucie ciepła i lekkiego pieczenia, które ustępuje po kilku godzinach. Skóra w miejscu leczenia jest zaczerwieniona i może być opuchnięta. Uczucie to zazwyczaj mija po 3 dniach od zabiegu. Złuszczanie i gojenie się trwa kilka dni. Pełen efekt zabiegu można zaobserwować po 3 miesiącach.

Cennik

  CENA [ZŁ] ZA 1 ZABIEG CENA [ZŁ] ZA 1 ZABIEG W PAKIECIE FACE&BODY
POLICZKI* 450 450
CZOŁO* 350 350
POJEDYNCZA BLIZNA DO 5X5 CM              200 190
BLIZNA PO CESARSKIM CIĘCIU 300 280
BLIZNY - JEDEN OBSZAR ZABIEGOWY NA CIAŁO 300 280
ROZSTĘPY - JEDEN OBSZAR ZABIEGOWY 300 280
UJĘDRNIENIE SKÓRY - JEDEN OBSZAR ZABIEGOWY 300 280
ZNIECZULENIE JEDEN OBSZAR ZABIEGOWY 50 50

 * znieczulenie w cenie zabiegu