UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 501 058 002
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

IPL z technologią OPT na platformie M22 by LUMENIS

W My Body Clinic posiadamy IPL czwartej generacji. Wykonujemy nim szereg zabiegów estetycznych, między innymi fotoodmładzanie, redukcę przebarwień i leczenie trądziku różowatego. Zabiegi przy użyciu IPL powodują ujednolicenie kolorytu skóry, niwelują pierwsze oznaki starzenia. Jest też skutecznym narzędziem do zamykania czerwonych naczynek.

W trakcie wykonywania zabiegu urządzenie IPL kieruje na leczony obszar wiązkę światła o precyzyjnie określonych parametrach. Światło omija zewnętrzną warstwę skóry i delikatnie ogrzewa komórki w głębszych warstwach. Stymulowane komórki wpływają na pobudzenie produkcji kolagenu w skórze.

Zalety urządzenia

Dzięki zastosowanej technologii OPT (optimal pulse technology) zabieg jest niezwykle efektywny przy jednoczesnym wysokim bezpieczeństwie i zmniejszonym dyskomforcie. Dodatkowo zastosowanie specjalnego mechanizmu chłodzenia skóry zwiększa komfort zabiegu.

Ilość zabiegów w sesji

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W zależności od problemu seria zabiegowa to 3-5 zabiegów w odstępach 4-6 tygodniowych.

Wskazania do zabiegu

- popękane naczynka
- plamy starcze
- plamy posłoneczne
- uszkodzenia posłoneczne
- matowa cera
- piegi
- trądzik różowaty
- zwiotczała skóra
- inne niedoskonałości cery