UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 501 058 002
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Laser diodowy Light Sheer Duet®

jest urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia. Światło lasera, zamieniane na ciepło we włosie, niszczy elementy odpowiedzialne za jego wzrost. Powoduje to utratę włosa i zniszczenie mieszka.
Urządzenie posiada dwie głowice. Pierwsza służy do depilacji precyzyjnej, natomiast druga, z nowatorską technologią zasysania (próżni), do skutecznej depilacji dużych powierzchni.

Zalety urządzenia

To najnowocześniejsze, najskuteczniejsze i najszybsze urządzenie do depilacji laserowej. Depiluje niemal bezboleśnie i o 75 proc. krócej niż inne urządzenia tego typu. Nie powoduje przebarwień skóry czy pękania naczyń krwionośnych. Produkowane jest przez firmę Lumenis®, światowego lidera w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych.
Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA a także ISO 9001 i CE.

 

Ilość zabiegów w sesji

Potrzebne jest przynajmniej 4-8 zabiegów, powtarzanych w odstępach średnio 8-12 tygodni, by uzyskać pełną skuteczność depilacji. Pacjenci o włosach cieńszych lub nie w pełni ciemnych muszą liczyć się ze słabszym efektem. Przyczyną nie jest nieskuteczność zabiegu czy wykorzystywanego urządzenia, lecz zbyt mała zawartość melaniny w mieszku.

 

Wskazania do zabiegu

  • chęć pozbycia się zbędnego owłosienia
  • wrastające włoski
  • porost włosków w okolicach nietypowych dla płci

Strona producenta

Przeciwwskazania

Przygotowanie do zabiegu

Postępowanie po zabiegu