UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 501 058 002
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

O nas

Poznaj specjalistów, którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą kosmetyczną i dietetyczną. Chcesz wiedzieć, kogo spotkasz w My Body Clinic Gabinety Wielicka? Nic prostszego – oto Twoi specjaliści!

Agata Gotkowicz (Ciechowska)

Ukończyła kosmetologię na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie oraz Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.  Rzetelnie podchodzi do swojej pracy . Potrafi dokładnie ocenić stan skóry
i dobrać dla niej odpowiedni zabieg. Jej pasją jest dermokosmetyka. Posiada obszerną wiedzę na temat składników w kosmetykach i oddziaływania ich na problemy skórne. Pozwala to dobrać jej właściwy preparat do pielęgnacji domowej, który podtrzyma efekt zabiegu wykonanego w gabinecie. Prywatnie miłośniczka zdrowego trybu życia.  Biega, aby nie tylko mierzyć dystans, ale i łapać dystans do trudów dnia codziennego. Gotuje , piecze i  karmi ludzi dobrym ciastem i… słowem.

Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat

Agata Kaliś

Kosmetolog. Z wykształcenia i zamiłowania. Z pasji rodzącej zaangażowanie. Swoja pracę zawsze wykonuje z uśmiechem i niesamowitą dozą pozytywnej energii. Wierzy, że dobry nastrój trzeba dzielić, by nieustannie go mnożyć. I praktykuje tę postawę każdego dnia. Wykwalifikowana specjalistka w zakresie laseroterapii, zabiegów wyszczuplania, redukcji cellulitu oraz kosmetyki twarzy. Ukończyła niezliczona ilość szkoleń i kursów w tym zakresie. Jak każdy pracownik My Body Clinic, nie poprzestaje na zdobytej wiedzy, lecz wciąż poszukuje nowych informacji, doświadczeń i inspiracji zawodowej.

Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat

Kasia Serafin

Ukończyła kosmetologię na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Odbyte liczne staże w salonach beauty pozwoliły jej wybrać kierunek w jakim chce się rozwijać. Jest osobą dokładną, cierpliwą i zawsze uśmiechniętą. Zwolenniczka terapii łączonych, które pozwalają uzyskać pożądany efekt w jak najszybszym czasie. Największą nagrodą dla niej jest satysfakcja Klienta z wykonanej usługi. Zabiegi udoskonalające wygląd skóry ciała i twarzy to coś co kocha w kosmetologii najmocniej. Do klienta podchodzi indywidualnie i holistycznie, świadoma iż zabiegi w gabinecie to tylko część drogi do sukcesu, pamięta o tym by Klient wiedział jak poprawnie zadbać o podtrzymanie efektów zabiegu wykonanego w gabinecie w dalszej pielęgnacji domowej. Prywatnie miłośniczka aktywności fizycznej i… dobrego jedzenia. Kocha jazdę na rowerze i długie spacery, przebyte kilometry zamienia w dobrą energię do pracy.

Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat

Magdalena Depta

Kosmetolog z 10-cio letnim stażem – z wykształcenia i z zamiłowania. Poszukując swojej ścieżki zawodowej podjęła się wielu szkoleń i wciąż rozwija swoją wiedzę w różnych dziedzinach kosmetologii. Masaże, problem cellulitu, nadmiernej tkanki tłuszczowej, a także dbanie o kondycję skóry zarówno ciała jak i twarzy to jej specjalność. Najistotniejsza jest dla niej współpraca z pacjentem oraz atmosfera podczas zabiegu. Naturalność oraz zaufanie pomaga w nawiązaniu więzi oraz poczuciu bezpieczeństwa. Prywatnie żona i mama dwóch szkrabów Aleksandra i Mikołaja.

Certyfikat Certyfikat Certyfikat 

Galeria