UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

O nas

Poznaj specjalistów, którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą kosmetyczną i dietetyczną. Chcesz wiedzieć, kogo spotkasz w My Body Clinic Gabinety Wielicka? Nic prostszego – oto Twoi specjaliści!

Agata

Ukończyła kosmetologię na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie oraz Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.  Rzetelnie podchodzi do swojej pracy . Potrafi dokładnie ocenić stan skóry
i dobrać dla niej odpowiedni zabieg. Jej pasją jest dermokosmetyka. Posiada obszerną wiedzę na temat składników w kosmetykach i oddziaływania ich na problemy skórne. Pozwala to dobrać jej właściwy preparat do pielęgnacji domowej, który podtrzyma efekt zabiegu wykonanego w gabinecie. Prywatnie miłośniczka zdrowego trybu życia.  Biega, aby nie tylko mierzyć dystans, ale i łapać dystans do trudów dnia codziennego. Gotuje , piecze i  karmi ludzi dobrym ciastem i… słowem.

Agata

Kosmetolog. Z wykształcenia i zamiłowania. Z pasji rodzącej zaangażowanie. Swoja pracę zawsze wykonuje z uśmiechem i niesamowitą dozą pozytywnej energii. Wierzy, że dobry nastrój trzeba dzielić, by nieustannie go mnożyć. I praktykuje tę postawę każdego dnia. Wykwalifikowana specjalistka w zakresie laseroterapii, zabiegów wyszczuplania, redukcji cellulitu oraz kosmetyki twarzy. Ukończyła niezliczona ilość szkoleń i kursów w tym zakresie. Jak każdy pracownik My Body Clinic, nie poprzestaje na zdobytej wiedzy, lecz wciąż poszukuje nowych informacji, doświadczeń i inspiracji zawodowej.

Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat

Aneta

Miłośniczka terapii odmładzających. Uważa, że stanowią doskonałą alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. I dowodzi tego każdego dnia swej pracy z pacjentami. Profesjonalistka w każdym calu, przykłada ogromną wagę do staranności oraz efektu przeprowadzanych zabiegów. Współpracuje ze środowiskiem lekarskim, tworzy skuteczne autorskie programy zabiegowe. Prowadzi także szkolenia zawodowe dla kosmetologów. Jest licencjonowanym kosmetologiem i szkoleniowcem – z 9-letnim doświadczeniem w zakresie pielęgnacji ciała i twarzy. Posiada liczne krajowe i międzynarodowe certyfikaty kosmetologii, wizażu i in. Od 2008 roku profesjonalnie wykonuje zabiegi depilacji laserowej laserem Light Sheer.

Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat

Agnieszka

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku kosmetologia. Zawsze uśmiechnięta, promieniuje pozytywną energią. Najważniejsza dla niej jest troska o zadowolenie i komfort klienta. Wykonuje swój zawód z pasją i z zaangażowaniem, nieustannie pogłębiając wiedzę i zdobywając nowe umiejętności. Specjalistka laseroterapii i zabiegów modelujących sylwetkę. Zwolenniczka spędzania czasu wolnego aktywnie, uwielbia wyprawy górskie i wycieczki rowerowe.

Agnieszka

Pracuje z dziećmi i żyje dla dzieci. Ma duże doświadczenie oraz szczerą pasję do pracy z najmłodszymi pacjentami. Potrafi słuchać. Z uwagą, zrozumieniem i troską. Pacjentów wspiera z prawdziwym zaangażowaniem.  Ukończyła Psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, Pedagogikę na Politechnice Krakowskiej (Centrum Psychologii i Pedagogiki), obecnie studiuje Psychodietetykę na SWPS w Katowicach. I nie zamierza na tym poprzestać.

Milena

Drobna kobieta z dużym apetytem. Na zdrowe życie i zdrową żywność. Kocha domowe słodycze, wykonywane według własnej receptury. Z pasją oddaje się sztuce kulinarnej. Potrafi przygotować dietetyczne odmiany klasycznych potraw i smakołyków znanych z fastfoodów. Znajomi twierdzą, że są one o niebo smaczniejsze od nazbyt kalorycznych oryginałów. W wolnym czasie wraz z czworonożnym przyjacielem regularnie przemierza Bulwary Wiślane.
Ukończyła studia na kierunkach Technologii żywności i żywienia człowieka oraz studia podyplomowe na kierunku Zarządzania jakością w produkcji żywności a także Żywienie człowieka – żywienie w zdrowiu i w chorobie. Nieustannie poszerza kompetencje zawodowe na kursach, szkoleniach i studiach podyplomowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oddziału Małopolskieg

Galeria