UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 501 058 002
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

O nas

Poznaj specjalistów, którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą kosmetyczną i dietetyczną. Chcesz wiedzieć, kogo spotkasz w My Body Clinic Gabinety Wielicka? Nic prostszego – oto Twoi specjaliści!

Agata Gotkowicz (Ciechowska)

Ukończyła kosmetologię na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie oraz Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.  Rzetelnie podchodzi do swojej pracy . Potrafi dokładnie ocenić stan skóry
i dobrać dla niej odpowiedni zabieg. Jej pasją jest dermokosmetyka. Posiada obszerną wiedzę na temat składników w kosmetykach i oddziaływania ich na problemy skórne. Pozwala to dobrać jej właściwy preparat do pielęgnacji domowej, który podtrzyma efekt zabiegu wykonanego w gabinecie. Prywatnie miłośniczka zdrowego trybu życia.  Biega, aby nie tylko mierzyć dystans, ale i łapać dystans do trudów dnia codziennego. Gotuje , piecze i  karmi ludzi dobrym ciastem i… słowem.

Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat

Agata Kaliś

Kosmetolog. Z wykształcenia i zamiłowania. Z pasji rodzącej zaangażowanie. Swoja pracę zawsze wykonuje z uśmiechem i niesamowitą dozą pozytywnej energii. Wierzy, że dobry nastrój trzeba dzielić, by nieustannie go mnożyć. I praktykuje tę postawę każdego dnia. Wykwalifikowana specjalistka w zakresie laseroterapii, zabiegów wyszczuplania, redukcji cellulitu oraz kosmetyki twarzy. Ukończyła niezliczona ilość szkoleń i kursów w tym zakresie. Jak każdy pracownik My Body Clinic, nie poprzestaje na zdobytej wiedzy, lecz wciąż poszukuje nowych informacji, doświadczeń i inspiracji zawodowej.

Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat

Agnieszka Polak

Absolwentka Kosmetologii na studiach licencjackich w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i kontynuuje naukę na studiach magisterskich.
Swoją pasje i wiedzę rozwija przez liczne kursy w tym kierunku. Zwolenniczka terapii łączonych, które pozwalają uzyskać pożądany efekt w krótszym czasie. Nie zapomina o dobraniu odpowiedniej domowej pielęgnacji, aby zaopiekować się skórą również po zabiegu. Specjalizuje się również w zabiegach laseroterapii oraz zabiegach modelujących sylwetkę, wiec oporny cellulit nie będzie już problemem!
Jest osobą niezwykle cierpliwą, bardzo staranną i zawsze dbającą o dobro klienta oraz jego komfort podczas zabiegu.
W wolnym czasie lubi czytać nowości z branży beauty i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Magdalena Depta

Kosmetolog z 10-cio letnim stażem – z wykształcenia i z zamiłowania. Poszukując swojej ścieżki zawodowej podjęła się wielu szkoleń i wciąż rozwija swoją wiedzę w różnych dziedzinach kosmetologii. Masaże, problem cellulitu, nadmiernej tkanki tłuszczowej, a także dbanie o kondycję skóry zarówno ciała jak i twarzy to jej specjalność. Najistotniejsza jest dla niej współpraca z pacjentem oraz atmosfera podczas zabiegu. Naturalność oraz zaufanie pomaga w nawiązaniu więzi oraz poczuciu bezpieczeństwa. Prywatnie żona i mama dwóch szkrabów Aleksandra i Mikołaja.

Certyfikat Certyfikat Certyfikat 

lek. Dominika Wszołek

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, gdzie ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej . Zainteresowania skupia wokół medycyny estetycznej i stomatologii estetycznej. Otwartość, cierpliwość i zaangażowanie to jej atrybuty. Stale poszerza wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i sympozjach. 

Podczas pracy jako lekarz medycyny estetycznej stawia na najbardziej naturalne i długotrwałe efekty. Najczęściej wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej i stymulatorów tkankowych. 

Pasjonuje się łączeniem zabiegów stomatologicznych i medycyny estetycznej ponieważ najważniejsze są dla niej uśmiech i zadowolenie pacjenta.

Chwile wolne od pracy stara się spędzać aktywnie uprawiając narciarstwo, pływając i podróżując.

Galeria