UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Zamykanie naczynek na twarzy

Zamykanie naczynek wykonujemy w My Body Clinic urządzeniem IPL czwartej generacji. Znajduje się ono na platformie M22 renomowanego amerykańskiego producenta, firmy Lumenis.

Zamykanie naczynek to idealna terapia dla osób borykających się z rozszerzonymi naczynkami na twarzy, z rumieniem czy trądzikiem różowatym. Zabieg nie jest inwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Dla kogo

Dla osób w każdym wieku, których problemem są zmiany naczyniowe , rumień czy rozszerzone naczynka na policzkach, w okolicy nosa, na dekolcie.

Częstotliwość

W zależności od nasilenia problemu , dla zapewnienia najlepszego efektu, zaleca się wykonanie od 2 do 5 zabiegów co 4 - 6 tygodnie.

Rezultaty

Ujednolicenie kolorytu skóry, zmniejszenie rumienia, zamknięcie rozszerzonych naczyń krwionośnych, złagodzenie trądziku różowatego.

Przebieg zabiegu

Po oczyszczeniu twarzy, założeniu okularów ochronnych i nałożeniu żelu USG kosmetolog wykonuje zabieg przykładając do skóry kryształ głowicy. Podczas zabiegu pacjentowi może towarzyszyć punktowe uczucie ciepła oraz ukłucia. Zabieg zamykania naczyń trwa od kilku do kilkunastu minut. Po naświetleniu całej powierzchni zabiegowej i oczyszczeniu miejsca zabiegowego z żelu USG, pacjent może chłodzić skórę żelem chłodzącym w razie potrzeby. Następnie nakładany jest krem pielęgnacyjny.

Oferta zabiegowa