UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Fotoodmładzanie

Zabieg fotoodmładzania jest kuracją poprawiającą wygląd skóry twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni. To idealna terapia usuwająca pierwsze oznaki starzenia się skóry. Za jednym zamachem redukuje drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, a także drobne rozszerzone naczynka i rumień. Fotoodmładzanie to bezinwazyjna metoda i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Fotoodmładzanie wykonujemy w My Body Clinic w Krakowie urządzeniem IPL czwartej generacji. Znajduje się ono na platformie M22 renomowanego amerykańskiego producenta, firmy Lumenis.

Dla kogo

Dla osób po 25 roku życia z pierwszymi oznakami starzenia skóry takimi jak drobne zmarszczki, utrata jędrności, przebarwienia, widoczne rozszerzone pory, poszerzone naczynka, rumień.

Częstotliwość

Dla zapewnienia najskuteczniejszej odnowy skóry zalecane są od 3 do 5 zabiegów co 2-3 tygodnie. Już po po pierwszym zabiegu zauważalna jest wyraźna poprawa kondycji skóry - wygląda ona świeżo i promiennie, przebarwienia rozjaśniają się, a drobne naczynka zamykają.

Rezultaty

  • bardziej elastyczna, napięta i gładka skóra
  • likwidacja zmian naczyniowych tzw. pajączki, naczyniaki,
  • redukcja zmian potrądzikowych
  • ujednolicenie kolorytu skóry

 

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem kosmetolog oczyszcza skórę twarzy i podaje pacjentowi do założenia okulary ochronne.  Na oczyszczoną skórę nałożony zostaje chłodny żel. Kosmetolog wykonuje zabieg przykładając do leczonej powierzchni kryształ głowicy i oddaje impuls świetlny. W tym momencie zauważalny jest rozbłysk światła. Podczas zabiegu, pacjentowi może towarzyszyć punktowe uczucie ciepła oraz ukłucia. Zabieg fotoodmładzania trwa od kilku do kilkunastu minut. Po naświetleniu całej powierzchni zabiegowej (co trwa zazwyczaj do 20 minut w przypadku twarzy) i oczyszczeniu skóry z żelu USG, pacjent może schłodzić miejsce żelem. Następnie nakładana jest maska kojąca lub krem pielęgnacyjny (w zależności od potrzeb).

Nasz cennik fotoodmładzania

MIEJSCE PODDANE ZABIEGOWI CENA [ZŁ] ZA PIERWSZY ZABIEG PAKIET 3 ZABIEGÓW (20% TANIEJ) PAKIET 6 ZABIEGÓW (30% TANIEJ)
TWARZ  600 1440 2520
SZYJA 400 960 1680
DEKOLT 400 960 1680
TWARZ+SZYJA 800 1920 3360
TWARZ+SZYJA+DEKOLT 1000 2400 4200
DŁONIE 250 600 1050

Stała promocja: Po pierwszym zabiegu, każdy kolejny na tę samą partię ciała 15% taniej,

Regulamin stałej promocji dostępny tutaj.