UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 501 058 002
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Fotoodmładzanie

Zabieg fotoodmładzania jest kuracją poprawiającą wygląd skóry twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni. To idealna terapia usuwająca pierwsze oznaki starzenia się skóry. Za jednym zamachem redukuje drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, a także drobne rozszerzone naczynka i rumień. Fotoodmładzanie to bezinwazyjna metoda i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Fotoodmładzanie wykonujemy w My Body Clinic w Krakowie urządzeniem IPL czwartej generacji. Znajduje się ono na platformie M22 renomowanego amerykańskiego producenta, firmy Lumenis.

Dla kogo

Dla osób po 25 roku życia z pierwszymi oznakami starzenia skóry takimi jak drobne zmarszczki, utrata jędrności, przebarwienia, widoczne rozszerzone pory, poszerzone naczynka, rumień.

Częstotliwość

Dla zapewnienia najskuteczniejszej odnowy skóry zalecane są od 3 do 5 zabiegów co 2-3 tygodnie. Już po po pierwszym zabiegu zauważalna jest wyraźna poprawa kondycji skóry - wygląda ona świeżo i promiennie, przebarwienia rozjaśniają się, a drobne naczynka zamykają.

Rezultaty

  • bardziej elastyczna, napięta i gładka skóra
  • likwidacja zmian naczyniowych tzw. pajączki, naczyniaki,
  • redukcja zmian potrądzikowych
  • ujednolicenie kolorytu skóry

 

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem kosmetolog oczyszcza skórę twarzy i podaje pacjentowi do założenia okulary ochronne.  Na oczyszczoną skórę nałożony zostaje chłodny żel. Kosmetolog wykonuje zabieg przykładając do leczonej powierzchni kryształ głowicy i oddaje impuls świetlny. W tym momencie zauważalny jest rozbłysk światła. Podczas zabiegu, pacjentowi może towarzyszyć punktowe uczucie ciepła oraz ukłucia. Zabieg fotoodmładzania trwa od kilku do kilkunastu minut. Po naświetleniu całej powierzchni zabiegowej (co trwa zazwyczaj do 20 minut w przypadku twarzy) i oczyszczeniu skóry z żelu USG, pacjent może schłodzić miejsce żelem. Następnie nakładana jest maska kojąca lub krem pielęgnacyjny (w zależności od potrzeb).

Nasz cennik fotoodmładzania

MIEJSCE PODDANE ZABIEGOWI CENA [ZŁ] ZA PIERWSZY ZABIEG CENA [ZŁ] ZA 1 ZABIEG W PAKIECIE FACE&BODY
TWARZ  600 600
SZYJA 400 400
DEKOLT 400 400
TWARZ+SZYJA 800 800
TWARZ+SZYJA+DEKOLT 1000 1000
CZOŁO 300 300
POLICZKI 350 350
DŁONIE 250 250