UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Laserowe usuwanie przebarwień - laser frakcyjny ResurFX

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego wyrównują koloryt skóry, rozjaśniają przebarwienia, dodatkowo ujędrniając skórę i zwężając pory. Zabieg polega na kontrolowanej ilości mikrouszkodzeń na skórze i ich precyzyjnym rozmieszczeniu. Światło lasera rozgrzewa komórki barwnikowe i uszkadza je. Potem są one wydalane z organizmu. Po zabiegu przebarwienie zazwyczaj najpierw ciemnieje, ale po około 2 tygodniach blednie lub znika.

W My Body Clinic w Krakowie laserowe usuwanie przebarwień wykonujemy urządzeniem ResurFx, nieablacyjnym laserem frakcyjnym renomowanej firmy Lumenis.

Dla kogo

Dla osób w każdym wieku z przebarwieniami różnego pochodzenia

Częstotliwość

W zależności od rodzaju przebarwień, dla zapewnienia najlepszego efektu, zaleca się wykonanie od 2 do 6 zabiegów co 4 - 6 tygodnie.

Rezultaty

Wyrównanie kolorytu skóry, rozjaśnienie przebarwień i piegów.

Przebieg zabiegu

Usuwanie przebarwień laserem frakcyjnym ResurFX zaczyna się od nałożenia na skórę kremu znieczulającego. Po ok. 40 minutach przystępuje się do wykonania właściwego zabiegu. Oczyszczoną skórę poddaje się działaniu promieniowania laserowego. Bezpośrednio po zabiegu możliwe jest odczucie ciepła i lekkiego pieczenia, które ustępuje po kilku godzinach. Skóra w miejscu leczenia jest zaczerwieniona i może być opuchnięta. Uczucie to zazwyczaj mija po 3 dniach od zabiegu. Złuszczanie i gojenie się trwa kilka dni. Po zabiegu przebarwienie zazwyczaj najpierw ciemnieje, ale po około 2 tygodniach blednie lub znika. Pełen efekt zabiegu można zaobserwować po 2-3 miesiącach od skończonej serii.

Cennik

  CENA [ZŁ] ZA 1 ZABIEG CENA [ZŁ] ZA 1 ZABIEG W PAKIECIE FACE&BODY
CZOŁO 350 350
POLICZKI 450 450
POJEDYNCZE PRZEBARWIENIE 100-300 100-300
INNY OBSZAR WYCENA INDYWIDUALNA WYCENA INDYWIDUALNA
ZNIECZULENIE 50 50