UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Karboksyterapia

Terapia dwutlenkiem węgla, czyli inaczej karboksyterapia, polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Prowadzi to do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Dwutlenek węgla jest wydalany z organizmu w sposób naturalny, jako końcowy produkt wymiany gazowej organizmu. 

Odmładzającym zabiegom karboksyterapii można poddawać każdą część ciała, jednak najczęściej wykonuje się je na skórę twarzy, okolic oczu, szyi, dekoltu i dłoni.

karboksyterapia

PROBLEM SKÓRNY

Skóra wiotka, cienka, poszarzała, cienie i worki pod oczami, opuchlizna wokół oczu, zmarszczki.

Częstotliwość

Zazwyczaj cykl zabiegowy obejmuje od 6 do 12 zabiegów. Najczęściej wykonuje się jeden lub dwa zabiegi w tygodniu. Zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut.

Rezultaty

Skóra staje się bardziej jędrna, następuje redukcja cieni pod oczami, zmniejszenie opuchlizny oraz wygładzenie zmarszczek.

Przebieg zabiegu

Zabieg karboksyterapii polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek medycznego dwutlenku węgla (CO2). Obszar poddany zabiegowi może być lekko uwypuklony. Objaw ten jednak szybko znika. Jakiś czas po zabiegu może utrzymywać się lekkie zaczerwienienie, zasinienia i obrzęk. Bolesność zabiegu jest bardzo zmienna, dla większości pacjentów karboksyterapia jest zabiegiem mało bolesnym. Zabieg nie wyłącza z codziennej aktywności i od razu po nim można powrócić do pracy i codziennych zajęć.

Cennik

MIEJSCE PODDANE ZABIEGOWI CENA [ZŁ] ZA 1 ZABIEG CENA [ZŁ] ZA 3 ZABIEGI

CENA [ZŁ] ZA 5 ZABIEGÓW

promocja

TWARZ (Z OKOLICĄ OCZU) 199 499 750
OKOLICE OCZU 149 299 450
SKÓRA GŁOWY 149 299 450
CIAŁO - MAŁA PARTIA
do wyboru:
szyja/dekolt/dłonie/
podbródek/kolana
99 249 299
CIAŁO - DUŻA PARTIA
do wyboru:
łydki/uda przód/uda
tył/pośladki/brzuch/
ramiona/biust/boki
149 299 450
BLIZNY od 50 zł