UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

O nas

Poznaj specjalistów, którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą kosmetyczną i dietetyczną. Chcesz wiedzieć, kogo spotkasz w My Body Clinic Gabinety Wielicka? Nic prostszego – oto Twoi specjaliści!

Agnieszka

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Śląskiego Uniwersytetu 
Medycznego na kierunku kosmetologia. Zawsze uśmiechnięta, promieniuje pozytywną energią. Najważniejsza dla niej jest troska o zadowolenie i komfort klienta.  Wykonuje swój zawód z pasją i z zaangażowaniem, nieustannie pogłębiając wiedzę i zdobywając nowe umiejętności. Specjalistka laseroterapii i zabiegów modelujących  sylwetkę. Zwolenniczka spędzania czasu wolnego aktywnie, uwielbia wyprawy górskie i wycieczki rowerowe. 

Certyfikat Certyfikat

Agata

Kosmetolog. Z wykształcenia i zamiłowania. Z pasji rodzącej zaangażowanie. Swoja pracę zawsze wykonuje z uśmiechem i niesamowitą dozą pozytywnej energii. Wierzy, że dobry nastrój trzeba dzielić, by nieustannie go mnożyć. I praktykuje tę postawę każdego dnia. Wykwalifikowana specjalistka w zakresie laseroterapii, zabiegów wyszczuplania, redukcji cellulitu oraz kosmetyki twarzy. Ukończyła niezliczona ilość szkoleń i kursów w tym zakresie. Jak każdy pracownik My Body Clinic, nie poprzestaje na zdobytej wiedzy, lecz wciąż poszukuje nowych informacji, doświadczeń i inspiracji zawodowej.

Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat

Aneta

Miłośniczka terapii odmładzających. Uważa, że stanowią doskonałą alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. I dowodzi tego każdego dnia swej pracy z pacjentami. Profesjonalistka w każdym calu, przykłada ogromną wagę do staranności oraz efektu przeprowadzanych zabiegów. Współpracuje ze środowiskiem lekarskim, tworzy skuteczne autorskie programy zabiegowe. Prowadzi także szkolenia zawodowe dla kosmetologów. Jest licencjonowanym kosmetologiem i szkoleniowcem – z 9-letnim doświadczeniem w zakresie pielęgnacji ciała i twarzy. Posiada liczne krajowe i międzynarodowe certyfikaty kosmetologii, wizażu i in. Od 2008 roku profesjonalnie wykonuje zabiegi depilacji laserowej laserem Light Sheer.

Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat

Agnieszka

Pracuje z dziećmi i żyje dla dzieci. Ma duże doświadczenie oraz szczerą pasję do pracy z najmłodszymi pacjentami. Potrafi słuchać. Z uwagą, zrozumieniem i troską. Pacjentów wspiera z prawdziwym zaangażowaniem.  Ukończyła Psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, Pedagogikę na Politechnice Krakowskiej (Centrum Psychologii i Pedagogiki), obecnie studiuje Psychodietetykę na SWPS w Katowicach. I nie zamierza na tym poprzestać.

Milena

Drobna kobieta z dużym apetytem. Na zdrowe życie i zdrową żywność. Kocha domowe słodycze, wykonywane według własnej receptury. Z pasją oddaje się sztuce kulinarnej. Potrafi przygotować dietetyczne odmiany klasycznych potraw i smakołyków znanych z fastfoodów. Znajomi twierdzą, że są one o niebo smaczniejsze od nazbyt kalorycznych oryginałów. W wolnym czasie wraz z czworonożnym przyjacielem regularnie przemierza Bulwary Wiślane.
Ukończyła studia na kierunkach Technologii żywności i żywienia człowieka oraz studia podyplomowe na kierunku Zarządzania jakością w produkcji żywności a także Żywienie człowieka – żywienie w zdrowiu i w chorobie. Nieustannie poszerza kompetencje zawodowe na kursach, szkoleniach i studiach podyplomowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oddziału Małopolskieg

Galeria