UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 12 31 32 700
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Psychodietetyka

Psychodietetyka w Krakowie. Choć jest jeszcze młodą dziedziną nauki, dzięki szybkiemu rozwojowi psychodietetyka zyskuje na popularności. I zawitała już do Krakowa. My Body Clinic umożliwiaja skorzystanie z pomocy psychodietetyka czerpiącego z ogromnej wiedzy i doświadczeń.

Pomożemy Ci zadbać o zdrowie! Psychodietetyk pokaże Ci, jak wykorzystać siłę własnego umysłu, by efektywnie i z korzyścią dla Ciebie czerpać radość z diety. Cieszyć się zmianą stylu życia. Zbudować na nowo dobre, mądre przyzwyczajenia.

Z nami wytrwasz w swoich postanowieniach! Nie będziesz traktować ich jako trudnego, nieprzyjemnego wyzwania. Zrozumiesz i docenisz podjętą przez siebie decyzję. Sięgniesz po sukces, który dotąd wydawał się być daleko poza Twoim zasięgiem. I wygrasz!

Psychodietetyka, Kraków i Ty. To najlepsze połączenie możliwości, wiedzy oraz woli działania. Najlepsze rozwiązanie dla kogoś takiego jak Ty. Myślisz, że to trudne? Że nie każdy potrafi wytrwać w postanowieniach, porzucić nawyki żywieniowe? Mylisz się. Sprawdź nas:

Nauka służąca zdrowiu

Psychodietetyka jest dziedziną nauki. Popartą wieloma badaniami prestiżowych placówek naukowych, zajmujących się rozwojem badań nad zachowaniami zdrowotnymi człowieka. I czynnikami, które na nasze zdrowie wpływają.

Rozwiąż swoje problemy z nadwagą. Skorzystaj z innowacyjnej wiedzy medycznej i psychologicznej. Z połączenia dwóch ściśle powiązanych ze sobą dziedzin nauki. A jednocześnie dwóch najważniejszych czynników decydujących o naszym zdrowiu.

Zmień swoje przyzwyczajenia żywieniowe. Nie dlatego, że ktoś każe Ci to zrobić. Nie dla samej satysfakcji włożenia na siebie ubrania w mniejszym rozmiarze. Nie dla fizycznej atrakcyjności. To wszystko jest bardzo ważne. Ale jest przecież coś o wiele bardziej istotnego dla Ciebie.

Najważniejsze jest Twoje zdrowie. Zarówno to fizyczne, jak i samopoczucie, na które tak istotny wpływ ma świadomość, że żyjemy rozsądnie. Z szacunkiem dla swojego ciała i dbałością o psychikę. Z troską o kompleksową, całościową ochronę swojego zdrowia.

Mądre odżywianie się nie jest trudne. Choć z początku wydaje się niełatwym wyzwaniem, zawsze jest trafną inwestycją. Jak więc sprawić, by służyło zgrabnej figurze, ogólnemu zdrowiu organizmu i lepszemu samopoczuciu? Właśnie z pomocą psychodietetyka.

Pomożemy Ci sięgnąć po sukces!

Potrafisz tego dokonać! Trafiając na tę stronę, kierowany podjętą decyzją lub ciekawością – dowodzisz siły swego charakteru i determinacji. Woli działania. Życiowej mądrości. I pragnienia, by efektywnie zmienić swoje dobre życie na lepsze, a lepsze – na doskonałe!

Kto Ci pomoże? My Ci pomożemy! W Gabinetach Wielicka czekają na Ciebie profesjonalni, wykwalifikowani psychodietetycy, dzięki którym każda podjęta przez Ciebie decyzja z korzyścią dla Twojego zdrowia przełożona zostanie na działanie. A działanie – na oczekiwany skutek.

Skutecznypsychodietetyk. Kraków, miasto marzeń, magii i możliwości. Nieustannego rozwoju. Miasto, które jako jedno z pierwszych w Polsce oferuje Ci profesjonalną pomoc specjalistów, pragnących służyć osobom poszukującym najlepszych rozwiązań żywieniowych.

Wypróbuj nas i zyskaj! A co konkretnie możesz zyskać? Pomoc przyjaznych, profesjonalnych psychodietetyków. Rozwiązania żywieniowe dostosowane do Twoich potrzeb, możliwości i stylu życia. Możliwość skutecznego podniesienia własnej atrakcyjności i samooceny. I więcej.

Współpracuj ze sobą (wraz z nami)

Naucz swoje ciało, jak czerpać siłę z psychiki. Naucz psychikę wzmacniać i pomagać ciału. Pozbądź się – typowego na diecie – konfliktu między myślami a działaniami. Znajdź rozwiązania, które łączą rozum i serce w dążeniu do tego samego celu. To możliwe!

Nie walcz ze sobą! Współpracuj i ucz się swoich reakcji, podświadomych i uświadomionych potrzeb. Sięgaj umiejętnie do pokładów siły tkwiącej w Twoim umyśle. Naucz się rozpoznawać reakcje, pułapki myślenia, uproszczenia, które oszukują Cię i próbują zawrócić z drogi.

Okiełznaj słabości i niezdrowe pokusy. Dowiedz się, dlaczego rodzą się w Twoich myślach i jak zwodzą Cię na manowce. Zapanuj nad nimi. Wydaje Ci się to trudne? Tylko pozornie! Psychodietetyka pozwoli Ci zrozumieć, czego naprawdę domaga się Twój organizm.

Skorzystaj z pomocy psychodietetyka w Krakowie, by kontrolować słabości, wyeliminować je ze swojego trybu życia. Nie czuj się winny. Naucz się wybierać świadomie. Odżywiaj się zdrowo – bez frustracji i złości. Już nigdy nie poczujesz bezradności! Zapanuj nad swoim życiem!

 

Oferta zabiegowa