UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 501 058 002
Bony podarunkowe

Rezerwacja online

Mezoterapia skóry głowy

DR. CYJ Hair Filler Kraków

Peptydowa terapia włosów DR. CYJ Hair Filler

to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku łysienia androgenowego, w pokowidowym wypadaniu włosów, a także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

Innowacyjność DR. CYJ Hair Filler

to nie tylko sam jego skład, ale również unikatowa technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „Sustained Release Technology”. Charakteryzuje się przedłużonym uwalnianiem i wnikaniem substancji aktywnych. Minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

PROBLEM 

  • nadmierne wypadanie włosów po chorobie (typu androgenowego, również po chorobie lub ciąży, spowodowane stresem, niewłaściwą dietą)
  • pogorszenie kondycji włosów
  • spowolnienie wzrostu włosów

Częstotliwość

Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach. Efekt jest widoczny przez rok. Po tym okresie terapię należy powtórzyć.

Rezultaty

Już po pierwszym zabiegu następuje zatrzymanie wypadania włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe wzmacniając włosy i przyspieszając ich wzrost.

Przebieg zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie wskazane jest picie alkoholu. Zabieg polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Skutków ubocznych praktycznie nie ma, jedynie bezpośrednio po zabiegu mogą występować niewielkie zgrubienia w miejscu podania preparatu lub niewielkie swędzenie. Wspomniane niedogodności znikają w przeciągu 1 doby.

Cennik

MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY CENA [ZŁ] ZA 1 ZABIEG CENA [ZŁ] ZA PAKIET 4 ZABIEGÓW

CENA [ZŁ] ZA 1 ZABIEG W PAKIECIE FACE&BODY

DR. CYJ. 1ml 550 2000 520